Gürcistan yazı’nın yüksek sezonunda Rus tarzı tekno partileri.Konuklarının moral depolaması için bir cennet, mükemmel bir plaj, sıcak bir ortam, uzun geceler ve sınırsız müzik! 250′nin üzerinde en iyi Rus ve Dünyaca ünlü uluslararası DJ’lerle 12 katlı dans merkezi! Unutulmaz gösterilerin olacağı bu mekan KAZANTİP!

Kazantip şaşırtıcı, nefes kesici, baş döndürücü, dünyanın en büyük , en uzun Tatil , Spor  ve  Techno , Trance , House Muzik Festivali’nin gerçekleştiği saklı bir cennettir.

1-1

Kazantip Cumhuriyeti 60.000 metrekare ‘den büyük bir alana sahip olan Karadeniz’in kıyısında, Gürcistan’da Anaklia sahilinde yer almaktadır. Ferah , eşsiz dans pistleri, on beş zarif tasarlanmış bar ve yanı sıra üç restoranttan oluşur. Tatilcilerin 24 saat partilerde dans edip denize girmesini sağlayacak, tüm gün ve gece, eğlenceli açık hava platformlarında Ağustos ortası itibari ile 2 haftalık bir süre içinde Ağustos sonuna kadar her türlü eğlenceye izin vermek için kurulmuştur.

1-2

Çoğunluğu 16 ve 30 yaş  arasında  200’000’den fazla genç, bu partide buluşuyor.Eski Sovyetler Birliği’nden gelenler ile Avrupa’nın tamamı ve dünyanın geri kalanıyla barış içinde gece ve gündüz, müzik dünyasının en ünlü DJ’ leriyle turntable eşliğinde yeni deneyimler yaşamak, müzik, dans, toplantı yeni insanlarla birlikte  eğlenmek Kazantip Cumhuriyetinin bir numaralı önceliğidir.Son on yılda bir milyondan fazla parti takipçisinin katıldığı  Kazantip Festivali sizinle sonsuza dek yaşayacak bir deneyim ve sadece eğlenmenin zorunluluk olduğu herkesin katılmak istediği bir tatil cennetidir.

1-3

Facebook Kazantip Festivali Twitter Kazantip Festivali Kazantip Festivali Kazantip Festivali  Kazantip Festivali